Polecany komunikat

02 marca 2017

Technologie NuPlays pomogą Grupie ZPR Media

Platforma muzyczna NuPlays i Grupa ZPR Media zawarły umowę o współpracy. Na jej mocy ZPR będzie dystrybuować cyfrowe treści za pośrednictwem NuPlays.

Czytaj dalej
14 grudnia 2016

Agora S.A. z NuPlays

Platforma premier muzycznych NuPlays i Agora S.A. zawarły umowę o współpracy. Na jej mocy muzykę artystów związanych z Agorą będzie można kupić w w formatach cyfrowych w serwisie NuPlays.pl. Wydawnictwo wykorzysta również technologię NuPlays do realizowania projektów specjalnych, np. udostępniania treści cyfrowych przy sprzedaży winyli.

Czytaj dalej
26 października 2016

NuPlays integruje się z YouTube

Serwis muzyczny NuPlays wprowadza ułatwienia dla artystów i wytwórni, które chcą docierać bezpośrednio do swoich fanów. Od teraz każdy sprzedawca oferujący muzykę, gadżety i bilety w NuPlays, może dodać do swojego profilu teledysk lub playlistę z serwisu YouTube. Ta pozornie drobna zmiana bardzo ułatwia organizowanie premier i sprzedaż przez NuPlays.pl i NuPlays.com

Czytaj dalej
14 września 2016

Zbliża się dziesiąta edycja UrbanatorDays

Grał z Milesem Davisem, ojcuje Ostremu, zdobył Złotego Fryderyka 2016 i już 10 rok z rzędu zorganizuje jedno z najbardziej innowacyjnych wydarzeń artystycznych na świecie. Michał Urbaniak, międzynarodowej sławy skrzypek, saksofonista, kompozytor, nazywany nowojorczykiem z Łodzi, zaprasza na dziesiątą edycję UrbanatorDays.

Czytaj dalej
21 czerwca 2016

Ruszył sklep wytwórni NEXTPOP – NEXTPOP STORE

NEXTPOP uruchomił własny sklep internetowy, w którym dostępne są albumy wydane pod szyldem tej warszawskiej wytwórni muzycznej, a także oryginalne koszulki, gadżety i limitowane oferty artystów, takich jak: BOKKA, Fismoll czy Baasch. NEXTPOP STORE powstał we współracy z NuPlays.pl – polską platformą direct-to-fan.

Czytaj dalej
29 kwietnia 2016

Muzyczne TOP 5 na majówkę - realizacja natychmiastowa

Przed nami kilka wolnych dni. Warto zadbać o ich oprawę muzyczną. Muzyka na niepogodę, albo na piknik w słońcu, na kolację z przyjaciółmi, na rower i do biegania. Dopasuj muzykę do nastroju chwili, bo zamówienie muzyki w formie MP3 realizowane jest przez NuPlays w ciągu kilku minut.

Czytaj dalej